Jakie ubezpieczenia komunikacyjne oferuje Ergo Hestia

Ergo Hestia jest jedną z najbardziej znanych firm ubezpieczeniowych na polskim rynku. Oferuje różnego typu produkty, w tym polisy komunikacyjne. Oferta ubezpieczeniowa jest wciąż rozbudowywana przy uwzględnieniu rosnących oczekiwań klientów. Ergo Hestia pozwala w prosty sposób zabezpieczyć się przed różnego typu zagrożeniami, a także zaoszczędzić pieniądze dzięki niskim składkom ubezpieczeniowym.

Podstawowe ubezpieczenie OC

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest obowiązkowe dla wszystkich kierowców pojazdów mechanicznych w naszym kraju. Jego zakres jest regulowany ustawą, dlatego Ergo Hestia skupia się na możliwościach obniżenia kosztów polisy. Należy zwrócić uwagę, że za brak ubezpieczenia OC właściciel auta może być narażony na konieczność zapłacenia kary nakładanej przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. W razie wątpliwości konsultanci firmy Ergo Hestia doradzą najlepsze rozwiązanie do indywidualnych potrzeb. Trzeba tylko pamiętać, aby kontakt telefoniczny lub mailowy nastąpiło przed upływem okresu ważności poprzedniej polisy.

Inne warianty ubezpieczeń

W Ergo Hestia kierowcy mogą wybrać również bardziej rozbudowane warianty ubezpieczeń. Najczęściej wybierane jest ubezpieczenie Autocasco, które jest przydatne w sytuacji, gdy samochód zostanie uszkodzony lub skradziony. Zakres ubezpieczenia obejmuje wypłatę odszkodowania po uszkodzeniu pojazdu przez osobę nieznaną lub przez właściciela auta. Fakt ten sprawia, że można czuć się bezpiecznym w każdej sytuacji na drodze. Ergo Hestia gwarantuje możliwość ochrony nie tylko samego samochodu, lecz także jego wyposażenia przy zachowaniu stałej sumy ubezpieczenia.

Usługi dodatkowe Car Assistance

W przypadku wystąpienia kolizji na drodze Ergo Hestia może zorganizować bezpłatną pomoc dla kierowcy oraz jego pasażerów. Możliwe jest holowanie samochodu wraz z przyczepą, bez względu na odległość od miejsca zamieszkania. W Ergo Hestia kierowca może ubezpieczyć także swój bagaż przed uszkodzeniem lub utratą, a suma ubezpieczenia może wynieść 5 tysięcy złotych. Dodatkowo firma pokrywa koszty naprawy lub wymiany uszkodzonych szyb w aucie.

Oferta firmy Ergo Hestia jest mniej znana w grupie osób o krótkim stażu za kierownicą. Warto jednak zwrócić uwagę na szereg korzyści, jakie można odnieść po podpisaniu umowy z firmą. Wiele przydatnych informacji można znaleźć na stronie internetowej Ergo Hestia. Dla osób preferujących kontakt osobisty dostępni są agenci ubezpieczeniowy działający w wielu miastach na terenie całego kraju.

Related posts