Najkorzystniejsze pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych w firmie Ergo Hestia

Każda firma ubezpieczeniowa chce przyciągnąć do siebie jak największą grupę klientów. W Polsce jednym z największych towarzystw jest Ergo Hestia. Firma ma w ofercie kilka ciekawych pakietów rozszerzających podstawowy zakres polisy odpowiedzialności cywilnej. Warto przyjrzeć się im bliżej.

Ochrona Utraty Zniżki

Zakup ubezpieczeń w pakiecie zazwyczaj jest kojarzony z ubezpieczeniem Autocasco oraz Car Assistance. W przypadku firmy Ergo Hestia możliwości jest dużo więcej. Jedną z nich jest Ochrona Utraty Zniżki, która dotyczy polisy odpowiedzialności cywilnej. Oferta jest skierowana do osób, które chcą przedłużyć swoje ubezpieczenie w firmie Ergo Hestia. Jeśli się na to zdecydują, mogą liczyć na zachowanie bieżących rabatów w kolejnym roku obowiązywania umowy. W przypadku zgłoszenia szkody zniżka jest co prawda zmniejszana, ale firma bierze pod uwagę o jedno zdarzenie mniej, niż w przypadku zwykłej umowy ubezpieczeniowej. Warto dodać, że ochrona zniżek działa nie tylko w Polsce, lecz także w większości europejskich krajów.

Car Assistance Prestiż

Drugą interesującą opcją dostępną w firmie Ergo Hestia ubezpieczenia np. mienia jest ubezpieczenie o nazwie Car Assistance Prestiż. Pozwala na uzyskanie szybkiej pomocy drogowej w przypadku wystąpienia kolizji, uszkodzenia auta lub nagłej awarii na drodze. Firma gwarantuje pomoc w formie holowania pojazdu do warsztatu naprawczego bez limitu kilometrów na terenie naszego kraju. Jednocześnie możliwe jest pokrycie kosztów wynajęcia samochodu zastępczego na okres nawet 10 dni. Ubezpieczenie Car Assistance jest przydatne również w sytuacjach awaryjnych, takich jak rozładowanie akumulatora, uszkodzenie szyby czołowej lub przebicie opony. 

NNW Kierowcy i Pasażerów

W pakiecie oferowanym przez Ergo Hestia jest też ubezpieczenie NNW, czyli następstw nieszczęśliwych wypadków. Ochrona dotyczy uszczerbku na zdrowiu kierowcy i wszystkich pasażerów pojazdu. Może mieć to szczególne znaczenie podczas wspólnych wyjazdów z rodziną lub w przypadku użyczania samochodu znajomym. Ubezpieczenie NNW KiP w Ergo Hestia pokrywa koszty badań, zabiegów ambulatoryjnych, zabiegów operacyjnych, a także niezbędnego leczenia szpitalnego. Możliwe jest uzyskanie wsparcia przy zakupie leków, materiałów opatrunkowych oraz akcesoriów ortopedycznych. Polisa chroni kierowcę na wypadek utraty zdolności do pracy, a także zapewnia wypłatę odszkodowania osobom bliskim po śmierci ubezpieczonego. W tym przypadku ochrona działa na całym świecie, co sprawia, że ubezpieczenie NNW w firmie Ergo Hestia jest jednym z najlepszych na polskim rynku.

Related posts